Blog

Samochody polecane na grupowe wyjazdy wakacyjno-weekendowe

Planujesz wakacyjny wyjazd z grupą znajomych? Chcesz wynająć samochód, który pomieści wszystkich uczestników i ich bagaże? Przedstawiamy propozycje samochodów, które sprawdzą się podczas grupowych wyjazdów wakacyjno-weekendowych.

Czytaj dalej

Jak pozyskać samochód do przewozu rzeczy przy przeprowadzce?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są najlepsze opcje, aby przenieść swoje rzeczy podczas przeprowadzki? Wiele osób korzysta z usług firm przeprowadzkowych, ale często wynajem samochodu dostawczego może być bardziej opłacalnym rozwiązaniem. W tym artykule znajdziesz informacje na temat wynajmu aut dostawczych oraz furgonów na czas przeprowadzki.

Czytaj dalej

Ile osób jest w stanie pomieścić się w busie?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile osób jest w stanie pomieścić się w busie? Na pewno miałeś okazję korzystać z busów podczas podróży czy wynajmu na różne okazje. W artykule podzielimy się szczegółami dotyczącymi pojemności busów, a także, na co warto zwrócić uwagę przy ich wynajmie.

Czytaj dalej

Czy do kierowania busem są niezbędne specjalne uprawnienia?

Czy do kierowania busem są niezbędne specjalne uprawnienia? W Polsce wynajem busa cieszy się coraz większą popularnością, zarówno w kontekście przewozów grupowych, jak i wypożyczania pojazdów na indywidualne potrzeby. W związku z tym wiele osób zadaje sobie pytanie, czy do prowadzenia takiego samochodu są wymagane jakieś szczególne umiejętności, czy uprawnienia.

Czytaj dalej

Kiedy opłaca się wynająć lawetę zamiast kupować?

Laweta jest dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy che się przetransportować pojazd w dowolne miejsce. Laweta może być też wykorzystywana do przewozu motocykli, quadów lub niewielkich maszyn budowlanych. Kiedy warto wynająć lawetę? Czy wynajem lawety jest bardziej opłacalny niż zakup? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym odpowiadamy na powyższe pytania. Kiedy warto skorzystać […]

Czytaj dalej

Kiedy można wynająć samochód bez kaucji?

Wynajem samochodu to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają własnego środka transportu lub chciałyby wypożyczyć auto na weekendowy wyjazd. Dodatkowo wypożyczane auta są regularnie serwisowane i dokładnie sprawdzane po każdym wynajęciu. Warto się jednak dowiedzieć, w jakich sytuacjach nie jest wymagana kaucja za wynajem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Czytaj dalej