Wynajem samochodów we Wrocławiu

Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w wynajmie samochodów we Wrocławiu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dostępnych jest w niej wiele rodzajów pojazdów. Dysponujemy między innymi autami umożliwiającymi transport nawet dziewięciu osób jednocześnie czy lawetami. Oprócz tego nasi Klienci, mogą również wypożyczyć busy do przeprowadzki czy transportu innego rodzaju ładunków. Pomożemy dobrać wielkość i rodzaj samochodu do Państwa potrzeb. Zachęcamy do współpracy z naszą wypożyczalnią. Oferta, którą przygotowaliśmy, skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych.

Oferta bezpiecznych aut do wypożyczenia

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dbamy o bardzo dobry stan naszych pojazdów. Samochody, które wynajmujemy, są nie tylko regularnie myte oraz czyszczone wewnątrz, ale przechodzą one również regularne kontrole techniczne. Dzięki temu wszystkie zużywające się podzespoły są na bieżąco wymieniane, co minimalizuje ryzyko niebezpiecznych zdarzeń. Warto również dodać, że posiadana przez nas flota składa się z nowoczesnych, odpowiednio wyposażonych samochodów. Posiadają one nie tylko poduszki powietrzne, ale również specjalne systemy awaryjne, takie jak na przykład ESP, ABS czy EBD, który odpowiada za podział siły hamowania na poszczególne koła.

Wynajem pojazdów bez limitu kilometrów

Wiele firm specjalizujących się w wynajmie aut nakłada na kierowców limit kilometrów. W praktyce oznacza to, że w określonym czasie można przejechać ograniczoną odległość. W trosce o dobro Klientów nasza firma nie wprowadza tego rodzaju obostrzeń. Wypożyczając od nas auto, nie muszą zatem Państwo spoglądać na licznik w obawia o przekroczenie wskazanego limitu. W trakcie, gdy przejmiecie od nas samochód, możecie nim przejechać zarówno jeden kilometr, jak i ich kilkaset tysięcy. Najważniejszy jest dla nas Państwa komfort, dlatego nie chcemy nakładać na Was żadnych ograniczeń.

Skontaktuj się

Lokalizacja

ul. Lipowa 20, Chrzanów,
55-040, gmina Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon: 7:15-19.45
Wt: 7:15-19.45
Śr: 7:15-19.45
Czw: 7:15-19.45
Pt: 7:15-19.45
Sob: 7:15-18.45
Ndz: Po wcześniejszym uzgodnieniu dopłata 150 zł

Wyślij wiadomość