Rezerwacja

Regulamin/rezerwacja wynajmu pojazdów

.    1.
Żeby dokonać rezerwacji pojazdu wybieramy jaki pojazd potrzebujemy zapoznajemy się z cennikiem pojazdu ,regulaminem najmu ,godzinami pracy , dzwonimy na numer 889 079 533 lub 888 478 432 pytamy o dostepnośc w danym terminie wybranego pojazdu , obsługa doradzi czy pojazd spełni państwa oczekiwania i sprawdzi dostepność wybranego pojazdu , zaleci w celu poprawnego zrobienia rezerwacji napisac krótką wiadomość na wattsapie lub smsa.

Po zakończeniu rozmowy telefonicznej prosimy o krótką wiadomość:
-Imie Nazwisko
-jaki pojazd np.bus dostawczy
-kiedy odbieramy czyli data oraz godzina
-kiedy oddajmy czyli data zwrotu oraz godzina

Po wysłaniu wiadomości obsługa odpisze i dokona rezerwacji pojazdu
W ten sposób klient ma potwierdzenie rezerwacji pojazdu i ma podane koszty najmu.

2.
-Pojazd odbieramy zatankowany do pełna/każdy brak paliwa jest liczony w podwójnej stawce Litra paliwa plus 50 zł dojazd do stacji paliw.

-Pojazd odbieramy umyty na zewnątrz oraz w środku / możemy zwrócić brudny pojazdu koszt od 150zł w zależności od zabrudzeń.Pogoda deszczowa nie zwalnia klienta do zwrotu brudnego samochodu w środku.

-przy odbiorze/zdaniu pojazdu przez klienta obsługa robi zdjęcia stanu pojazdu i wysyła klientowi na aplikacje watsap , viber , signal, proszę mieć zawsze jakąś z tych aplikacji na telefonie.

– doby najmu są liczone 24 godziny np.odbieramy pojazd o 7.15 w Poniedziałek pojazd musimy zwrócić w Wtorek o 7.15 każda rozpoczęte 60 min min opóznienia jest liczone 50 zł

-zwroty oraz odbiory następują w godz 7.15-20.00 od Poniedziałku do Piątku , Sobota od 7.15-20.00 pozostawienie pojazdu pod siedziba Firmy MP-Car bez uzgodnienia z obsługą  poza godzinami pracy nie stanowi zdania pojazdu zdanie pojazdu nastepuję jedynie kiedy klint przekzuje pojazd obsłudze. Takie zachowanie skutkuje brakiem kaucji za pojazd oraz w szczegulnych przypadkach odpowiedzialnością cywilną podlegająca za porzucenie pojazdu sprawa zostaje skierowana do SĄDU WROCŁAW oraz do organów ścigania.

-Zdanie samochodu w Niedzielę oraz święta czy dni wolne od pracy czy po za godzinami pracy są ustalane w czasie podpisanie umowy najmu jest za to pobierana dodatkowa opłata oraz jest naliczany czas najmu pojazdu.

-Każdy klient wynajmujący pojazd z MP-car może na czas najmu pozostawić swój pojazd na parkingu firmy na miejscu wynajętego pojazdu bezpłatnie (teren ogrodzony oraz monitorowany) firma MP-car nie odpowiada za pojazd pozostawiony na parkingu firmy może jedynie udzielic monitoringu w razie potrzeby.

-Pojazd może wynająć osoba posiadająca stosowne dokumenty do prowadzenia pojazdów prawo jazdy bez ograniczeń wiekowych

-Klient z zagranicy musi posiadać któryś z dokumentów Polskich np pozwolenie na pracę, pesel , prawo jazdy,zameldowanie ,karta pobytu.

-Przy każdym wynajmie pojazdu jest pobierana Kaucja w wysokśći 1000 zł oraz opłata za wynajem pojazdu w gotówce .

-Po wcześniejszym ustaleniu z obsługą pojazd można zdawać 24 H.Zwrot kaucji oraz protokół zwrotu tylko w godzinach pracy.

Skontaktuj się

Lokalizacja

ul. Lipowa 20, Chrzanów,
55-040, gmina Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon: 7:15-20:00
Wt: 7:15-20:00
Śr: 7:15-20:00
Czw: 7:15-20:00
Pt: 7:15-20:00
Sob: 7:15-20.00
Ndz: Po wcześniejszym uzgodnieniu

Wyślij wiadomość