Rezerwacja

Regulamin/rezerwacja wynajmu pojazdów

Żeby dokonać rezerwacji pojazdu wybieramy jaki pojazd potrzebujemy zapoznajemy się z cennikiem pojazdu ,regulaminem najmu ,godzinami pracy , dzwonimy na numer 889 079 533 lub 888 478 432 pytamy o dostepnośc w danym terminie wybranego pojazdu , obsługa doradzi czy pojazd spełni państwa oczekiwania i sprawdzi dostepność wybranego pojazdu , zaleci w celu poprawnego zrobienia rezerwacji napisac krótką wiadomość na wattsapie lub smsa.

Po zakończeniu rozmowy telefonicznej prosimy o krótką wiadomość:
-Imie Nazwisko
-jaki pojazd np.bus dostawczy
-kiedy odbieramy czyli data oraz godzina
-kiedy oddajmy czyli data zwrotu oraz godzina

Po wysłaniu wiadomości obsługa odpisze i dokona rezerwacji pojazdu
W ten sposób klient ma potwierdzenie rezerwacji pojazdu i ma podane koszty najmu.

2.
-Pojazd odbieramy zatankowany do pełna/każdy brak paliwa jest liczony w podwójnej stawce Litra paliwa plus 50 zł dojazd do stacji paliw.

-Pojazd odbieramy umyty na zewnątrz oraz w środku / możemy zwrócić brudny pojazdu po uzgodnieniu i wykupieniu pakietu mycie 100 zł oraz sprzątanie środka 70 zł , paki 70 zł  w czasie podpisania umowy , bez wykupienia pakietu mycie zaczyna się od  kosztu  150zł w zależności od zabrudzeń  sprzątanie środka od 100 zł , sprzątanie paki od 70 zł . Pogoda deszczowa nie zwalnia klienta do zwrotu brudnego samochodu w środku ani na zewnątrz myjnia jest w niedalekiej odległości . Uwaga dla oszczędnych wożenie materiałów sypkich piasek ziemia  itp. lub zlewanie paki wodą  minimalnie brak kaucji może być suma większa w zależności od zniszczeń.

-przy odbiorze/zdaniu pojazdu przez klienta obsługa robi zdjęcia stanu pojazdu i wysyła klientowi na aplikacje watsap , viber , signal, proszę mieć zawsze jakąś z tych aplikacji na telefonie.

– doby najmu są liczone 24 godziny np.odbieramy pojazd o 8.00 w Poniedziałek pojazd musimy zwrócić w Wtorek 8.00  każda rozpoczęte 30 min min opóznienia jest liczone 50 zł

-zwroty oraz odbiory następują w godz 8.00-19.00 od Poniedziałku do Piątku , Sobota od 8.00- 18.00  po wyznaczonych godz klient wynajmujący nie jest obsługiwany  , pozostawienie pojazdu pod siedziba Firmy MP-Car bez uzgodnienia z obsługą  poza godzinami pracy nie stanowi zdania pojazdu zdanie pojazdu nastepuję jedynie kiedy klint przekzuje pojazd obsłudze. Takie zachowanie skutkuje brakiem kaucji za pojazd oraz w szczegulnych przypadkach odpowiedzialnością cywilną podlegająca za porzucenie pojazdu sprawa zostaje skierowana do SĄDU WROCŁAW oraz do organów ścigania.

-Zdanie samochodu w Niedzielę oraz święta czy dni wolne od pracy czy po za godzinami pracy są ustalane w czasie podpisanie umowy najmu jest za to pobierana dodatkowa opłata 150 zł  oraz jest naliczany czas najmu pojazdu.

-Każdy klient wynajmujący pojazd z MP-car może na czas najmu pozostawić swój pojazd na parkingu firmy na miejscu wynajętego pojazdu bezpłatnie (teren ogrodzony oraz monitorowany) firma MP-car nie odpowiada za pojazd pozostawiony na parkingu firmy może jedynie udzielic monitoringu w razie potrzeby.

-Pojazd może wynająć osoba posiadająca stosowne dokumenty do prowadzenia pojazdów prawo jazdy bez ograniczeń wiekowych

-Klient z zagranicy musi posiadać któryś z dokumentów Polskich np pozwolenie na pracę, pesel , prawo jazdy,zameldowanie ,karta pobytu.

-Przy każdym wynajmie pojazdu jest pobierana Kaucja w kwocie 1000 zł za pojazd typu bus za autolawety 1200 zł  oraz opłata za wynajem pojazdu w gotówce .

-Ceny netto 0% obowiazją klienta posiadajacego Nip Eu i zarejstrowaną firme po zagranicami Polski , klienci posiadajacy zarejstrowana firme w Polsce lub osoby prywatne plus Vat 23%

-Po wcześniejszym ustaleniu z obsługą pojazd można zdawać 24 H.Zwrot kaucji oraz protokół zwrotu tylko w godzinach pracy firmy.

-Każdy pojazd dosatawczy typu bus posiada ogranicznik predkości w przedziale predkości  110 km do 130 km  na godzinę w zależnosci od rocznika i modelu pojazdu.

Skontaktuj się

Lokalizacja

ul. Lipowa 20, Chrzanów,
55-040, gmina Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon: 8.00-19.00
Wt: 8.00-19.00
Śr:8.00-19.00
Czw: 8.00-19.00
Pt: 8.00-19.00
Sob: 8.00-18.00
Ndz:Tylko Po wcześniejszym uzgodnieniu dopłata 150 zł

Wyślij wiadomość