Wynajem busa – Wrocław

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów marzących o grupowym podróżowaniu – dlatego do korzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie osoby, które wyjazdy z rodziną i znajomymi rozpoczynają od myśli: wynajmę busa. Wrocław jest dobrze skomunikowaną z okolicznymi miejscowościami stolicą Dolnego Śląska, co ułatwia organizację nawet spontanicznych wycieczek. Do grona naszych klientów korzystających z usługi wynajęcia busa należą mieszkańcy Wrocławia, ceniący sobie dogodny dojazd do naszej firmy. Wynajęcie busa to także dobry pomysł na sprawne zorganizowanie przeprowadzki, ponieważ jednorazowo można nim przewieźć więcej przedmiotów niż tradycyjnym autem osobowym. Z wynajmu busów warto także skorzystać podczas meblowania się po przeprowadzce lub remoncie, ponieważ jest to usługa o wiele korzystniejsza finansowo niż korzystanie z transportu sklepów meblowych i budowlanych.

Wypożyczalnia busów Wrocław i Wałbrzych

Do skorzystania z naszej wypożyczalni busów niedaleko Wrocławia zachęcamy osoby, które czeka dłuższa podróż. Bus jest pojazdem, w którym komfortowo zaplanowano przestrzeń – pozwala przyjąć wygodną pozycję, która nie będzie męcząca nawet w czasie dłuższej jazdy. Pasażerowie mają więcej miejsca na ułożenie nóg i wygodne oparcie się w szerokim fotelu, co daje możliwość ucięcia sobie drzemki. Dużo miejsca na bagaże zapewnia dogodny dostęp do walizek, jeśli na przykład podczas podróży zajdzie konieczność przebrania się. Znajdujące się w naszej ofercie busy zapewniają łatwość użytkowania – pasażerom jest wygodniej wsiadać lub wysiadać, ponieważ nie muszą schylać się podczas wykonywania tej czynności. W busach osobowych wygodnie można dopasować konfigurację siedzisk przez możliwość ich składania i rozsuwania.

Wynajem busa na spotkania i imprezy

Wynajem busów od MP-CAR jest dostępny dla szerokiego grona klientów. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą skorzystać z tej opcji. Wiele osób decyduje się na wynajem busa na różne okazje, takie jak imprezy rodzinne, wyjazdy integracyjne czy służbowe. Warto dodać, że w przypadku osób prywatnych wynajem busów może być także świetnym rozwiązaniem na weekendowe eskapady czy wakacyjne wyprawy.

Korzyści z wypożyczenia busa

Decydując się na wynajem busów w naszej firmie, możesz liczyć na wiele korzyści. Oferuje szeroki wybór pojazdów o różnych parametrach, dzięki czemu każdy klient może znaleźć odpowiedni model dla siebie. Wszystkie busy są regularnie serwisowane i utrzymane w doskonałej kondycji technicznej, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróży.

Zapewniamy elastyczność warunków najmu. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, oferując możliwość wynajmu na dowolny okres oraz uczciwe ceny. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i uniknięcie zbędnych formalności. W razie potrzeby klienci mają także możliwość skorzystania z usług dodatkowych, takich jak wynajem z kierowcą czy GPS.

Skontaktuj się

Lokalizacja

ul. Lipowa 20, Chrzanów,
55-040, gmina Kobierzyce

Godziny otwarcia

Pon: 7:30-19.30
Wt: 7:30-19.30
Śr: 7:30-19.30
Czw: 7:30-19.30
Pt: 7:30-19.30
Sob: 7:30-18.30
Ndz:Tylko Po wcześniejszym uzgodnieniu dopłata 150 zł

Wyślij wiadomość